Платіжна картка Card Blanche Transfer

Грошові перекази з Польщі в Україну

Грошові перекази з Польщі в Україну

з платіжною карткою Card Blanche Transfer (продаж картки призупинено)

Популярні питання

Умови оформлення

Переваги платіжної картки «Card Blanche Transfer», Idea Bank (Україна):

•    Перший спільний проект Україна-Польща;
•    Безкоштовне поповнення рахунків в гривні та польських злотих;
•    Без комісії за конвертацію;
•    Вигідний курс конвертації отриманих польських злотих в гривню;
•    Швидкі перекази з Польщі.

*При оформленні договору медичного Страхування подорожуючих за кордон відкритого в АТ «Ідея Банк», вартість відкриття складає - 70 UAH

Переваги продукту «Прості Засади» - Getin Noble Bank (Польща): 

•    Спрощена процедура відкриття рахунку достатньо мати закордонний паспорт або карта побуту (один документ) та ІПН;
•    Швидкі та безпечні перекази до АТ «Ідея Банк»; грошові кошти надійдуть на рахунок  одержувача навіть наступного робочого дня;
•    Миттєве отримання неіменної  дебетної картки  у відділенні банку під час відкриття рахунку;
•    Доступна консультація та документація українською мовою, у випадку додаткових питань просимо звертатись на номер україномовної гарячої лінії в Польщі:  +48 32 604 30 18, час роботи  з 8:00 до 18:00.

Детальну інформацію по оформленню продукту «Прості Засади», Ви зможете отримати  за наступним посиланням polecam.getinbank.pl
 

Необхідні документи

 

Для громадян України:

 • Паспорт або документ, що його замінює

 • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то рахунок відкривається без пред'явлення цього документа.
 

Для іноземних громадян:

які постійно проживають в Україні:

 • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання

 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

які прибули в Україну для працевлаштування на визначений строк:

 • Паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на працевлаштування

 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків

які тимчасово перебувають в Україні:

 • Паспортний документ

 • Копія довідки про місце проживання або про місце тимчасового перебування в Україні (довідка з ЖЕО, готелю)

Цифрові картки: переваги та особливості

Цифрова картка є повноцінним платіжним інструментом для безготівкових розрахунків, переказів та отримання готівки без використання фізичної картки.
При цьому цифрову картку до рахунку можна оформити у будь-який момент не виходячи з дому.
Докладніше про переваги та особливості цифрової картки можна ознайомитись за посиланням: https://ideabank.ua/uk/faq-cyfrovi-kartky

Попередження

У випадку невиконання вимог щодо негайного погашення несанкціонованої заборгованості (технічного овердрафту), яка виникла у результаті перевищення суми здійснених операцій розміру витратного ліміту, Клієнт зобов’язаний сплатити Банку штрафи та пені, відповідно до чинних Тарифів Банку та умов Публічної пропозиції АТ «Ідея Банк» про приєднання до договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

У разі недотримання вимог правил безпеки використання електронних платіжних засобів або їх реквізитів Клієнт піддає кошти на власному рахунку (у тому числі кошти кредитного ліміту) загрозі шахрайських дій з боку третіх осіб.

Банку забороняється вимагати від клієнтів придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Клієнти мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
 

Правила захисту

Заходи безпеки при користуванні платіжними картками

 1. Зберігати Картку у недоступному та невідомому для третіх осіб місці.
 2. Застосовувати всі розумні заходи для попередження втрати, крадіжки, вилучення Картки або її несанкціонованого використання.
 3. Негайно за блокувати Картку (за телефоном Контакт-Центру або засобами дистанційного обслуговування) у разі втрати Картки (або інформації чи реквізитів Картки, що дає змогу ініціювати операцію), у разі вилучення або фізичного пошкодження Картки.
 4. Негайно звернутись до Контакт-Центру Банку у разі втрати пристрою, за допомогою якого здійснюється ініціювання операцій без використання Картки (мобільні застосунки, GooglePay, ApplePay тощо) або підозри щодо несанкціонованого використання такого пристрою.
 5. Якщо здійснення операції неможливо по причині непрацездатності Картки (вихід з ладу чіпу або магнітної смуги (для карток без чіпу)) негайно заблокувати Картку (за телефоном Контакт-Центру або засобами дистанційного обслуговування) та звернутись до відділення Банку для переоформлення Картки.
 6. Ніколи не передавати Картку третім особам. Винятком може бути випадок передачі картки фахівцю відділення Банку або у випадку Картки без чіпу касиру в торговельній точці (при цьому Картка повинна постійно знаходитись у полі зору Клієнта)
 7. Зберігати ПІН-код в таємниці, щоб ні за яких умов він не став відомий третім особам (у тому числі близьким та друзям).
 8. Нікому, ніколи, ні за яких обставин, не повідомляти ПІН-код, реквізити Картки (номер картки, термін дії картки, CVV2/CVC2-код) та коди «3D Secure» і ОТП. Винятком може бути тільки повідомлення номеру картки для продажу товарів в мережі Інтернет або у випадку зверненні Клієнта до Контакт-Центру.Співробітники Банку (у тому числі, підрозділи безпеки, моніторингу, підтримки тощо) ніколи не просять і не вимагають повідомити їм ПІН-код, CVV2/CVC2-код, коди «3D Secure» та ОТП.Якщо особа назвалась «співробітником Банку» та запитує реквізити Картки та/або коди підтвердження («3D Secure» та ОТП), то це шахрай.
 9. При отриманні ПІН-конверту переконатися у його цілісності, а у разі виявлення пошкоджень чи слідів втручання відмовитись від отримання Картки.
 10. Після отримання ПІН-конверту або SMS-повідомлення із ПІН-кодом (Електронного ПІН-коду) необхідно запам’ятати ПІН-код та знищити ПІН-конверт або видалити SMS-повідомлення із ПІН-кодом.
 11. Не зберігати ПІН-код на будь-яких паперових чи електронних носіях або гаджетах.
 12. Не записувати ПІН-код на Картці.
 13. Не зберігати та нікому не передавати фотографії Картки.
 14. При введені ПІН-коду завжди прикривати ПІН-клавіатуру та переконатись, що під час введення ПІН-коду треті особи не спостерігають за ПІН-клавіатурою.
 15. Перед здійсненням операції переконатись, що на банкоматі або платіжному пристрої немає сторонніх предметів або слідів пошкоджень – не користуватись сумнівними банкоматами та платіжними пристроями.
 16. Після оплати за товари та послуги за допомогою Картки, уважно перевіряти отриманий від касира чек, в якому сума повинна відповідати сумі на екрані терміналу, а також правильно зазначений номер картки, валюта і дата проведення операції. Відмовитись від підписання чеку та вимагати негайно скасувати операцію (здійснити «reversal») у разі сумнівів щодо проведеної операції або чеку. 
 17. Використовувати лише перевірені інтернет-сайти для здійснення покупок або переказу коштів.
 18. Здійснювати операції на інтернет-сайтах, які підтримують технологію «3D Secure», а в інших випадках здійснювати операції виключно на перевірених сайтах. 
 19. При здійсненні оплати товарів або послуг за технологією безконтактних платежів (MasterCard PayPass або Visa payWave) власноручно підносити Картку до платіжного терміналу без передавання Картки в руки касиру.
 20. Не допускати третіх осіб до користування пристроєм, за допомогою якого здійснюється ініціювання операцій без використання Картки (мобільні застосунки, GooglePay ApplePay тощо).
 21. Забезпечити захист пристрою, за допомогою якого здійснюється ініціювання операцій без використання Картки (мобільні застосунки, GooglePay ApplePay тощо) від вредоносних програм шляхом використання ліцензійних антивірусних програм. 
 22.  Не розголошувати свій Фінансовий номер телефону в мережі Інтернет.
 23.  Не телефонувати, не сплачувати та не переходити за посиланнями, якщо це отримано у SMS-повідомленні від невідомого відправника. Повідомити Банк за телефонами Контакт-Центру у разі отримання такого SMS-повідомлення та заблокувати абонента на своєму телефоні.
 24. Звертайтеся до Банку тільки за номерами телефонів, зазначених на Картці. 
   
like buttons
Вимкнено