Депозит "Вільні кошти"

Депозит "Вільні кошти"

Депозит "Вільні кошти"

з можливістю поповнення та зняття

до 7%

річних в гривнях

1 місяць

термін оформлення вкладу

24/7

доступ до рахунку
Відсоткові ставки
ID форми
Заповнити заявку Приватні (1 Крок)
Валюта
UAH
Тип кліента
Фізична особа
ФІЛЬТР ПО ПРОДУКТАХ UAH
19
Європейська надійність банку

Європейська надійність банку

Ідея Банк належить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. і має  сталу репутацію надійного банку України. Вже 30 років він сумлінно і в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед клієнтами, доказом чого є той факт, що більш ніж  85% клієнтів Ідея Банку переоформлюють свої вклади на нові строки.

Автоматичний кредитний ліміт

Вільне поповнення і зняття коштів

Вільне зняття та поповнення коштів в режимі 24/7. Відсотки нараховуються на фактичний залишок на рахунку.

Гарантія повернення вкладів

Гарантія повернення вкладів

Ідея Банк є постійним членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від моменту його заснування, що гарантує для Вас повернення Вашого депозиту державою.  Це є найкращим підтвердженням нашої надійності як партнера Фонду.

Як оформити депозит

Вибрати депозит

Вибрати депозит

Виберіть депозит, який відповідає Вашим потребам та розрахуйте дохідність свого вкладу.

Заповнити заявку

Заповнити заявку

Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

Оформити депозит

Оформити депозит

Виберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

Адміністративний заголовок Заповнити заявку депозит "На старт"
ID форми
Заповнити заявку Приватні (1 Крок) - register_application
Надіслати заявку
Відображати заголовок
Вимкнено

Популярні питання

Умови оформлення
 • Вклад на строк 1 місяць з автоматичною пролонгацією

Депозит строком 1 місяць з автоматичною пролонгацією. Відкриття депозиту – у відділенні або через інтернет-банкінг.

 • Мінімальна сума вкладу – 100 грн

Вклад можна відкрити на суму від 100 грн з можливістю його поповнення. Незнижувальний залишок по вкладу становить 100 грн.

 • Максимальная сумма вклада - 5 млн грн

Вклад можно відкрити на сумм до 5 млн грн.

 • Виплата відсотків щомісяця

Відсотки нараховуються щомісяця на фактичний залишок на рахунку.

 • Відкриття депозиту в відділенні або через інтернет-банкінг
   
 • Вклади для осіб віком від 18 років

Оформити вклад можуть особи, яким виповнилося 18 років.

Необхідні документи

Для громадян України:

 • Паспорт або документ, що його замінює

 • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку

* Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без  ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

Для іноземних громадян:

 • Паспортний документ

 • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит.Валюта, яка вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

Попередження

Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

 • При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
 • Умовами договору банківського вкладу не передбачена можливість поповнення вкладу;
 • Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;
 • Якщо протягом 5 днів з дня закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад, то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу. Строк Вкладу може продовжуватись 3 рази;
 • Клієнт має право достроково розірвати Договір банківського вкладу та вимагати дострокового повернення суми вкладу. Про дострокове розірвання Договору банківського вкладу Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні у письмовій формі, подавши Банку відповідну заяву (в 2-х примірниках). В разі дострокового розірвання Договору банківського вкладу на вимогу клієнта застосовується зменшення доходу від строкового вкладу відповідно до умов цього договору та згідно процентних ставок які затверджені рішенням Комітету управління активами, пасивами і тарифами Банку на момент укладення окремого Договору банківського вкладу;
 • Якщо договором банківського вкладу не передбачена пролонгація вкладу, то по завершенню терміну розміщення вкладу, всі кошти разом із нарахованими процентами перераховуються на рахунок Вкладника;
 • При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім відкриття рахунку для виплати процентів та суми вкладу);
 • Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Депозит з вільним управлінням коштами

Депозит з вільним управлінням коштами – зручний інструмент, який дозволяє мати постійний доступ до власних коштів, що в цей момент не просто зберігаються в банку, але й приносять стабільний дохід. Плануєте невдовзі великі покупки чи інвестиції в бізнес, але зараз маєте вільні кошти? Для чого їх зберігати вдома? Це не дуже безпечно. Для Ваших коштів існує вільний депозит – надзвичайно зручний накопичувальний банківський вклад, який дозволяє отримувати стабільний дохід. Депозит вільний можна знімати та поповнювати в будь-який зручний час. Ви можете покласти на рахунок яку завгодно суму і  отримувати з неї відсотки щомісяця. На депозиті при цьому має залишатися не менше мінімальної суми – 100 гривень.

Депозити з вільним доступом до коштів надзвичайно поширені в Україні, оскільки одночасно виконують функцію і депозитного вкладу, і рахунку в банку, з якого можна будь-коли знімати власні кошти. Такий вклад особливо популярний серед підприємців та ФОП, які завжди мають готівку після отримання виручки від продажу товару. До наступної закупівлі товару підприємці розміщують вільні готівкові кошти на вільному депозиті.

Як відкрити депозит з вільним управлінням коштами в Україні

Вільний депозит може відкрити будь-який громадянин України віком від 18 років. Для оформлення вкладу достатньо пред’явити паспорт та ідентифікаційний код. Валюта вкладу – гривня, хоча існують також депозити з вільним користуванням коштами в доларах США та євро.

Депозит можна оформити на будь-яку суму і поповнювати необмежену кількість разів протягом строку його дії. Кошти доступно знімати тоді, коли Вам зручно. Основна умова – протягом строку дії вільного депозиту має бути мінімальний залишок – 100 гривень. Відсотки нараховуються на фактичний залишок на Вашому рахунку.

Для оформлення цього депозиту необхідно заповнити заявку на вклад в Інтернеті або завітавши в будь-яке зручне для Вас відділення банку. Заявка онлайн – це дуже легко та швидко. Заповніть усього кілька полів для зворотного зв’язку – і вже за кілька хвилин Вам зателефонує менеджер, який надасть консультацію щодо умов вкладу та домовиться з Вами про зустріч для його оформлення.

Депозит вільний дозволяє також уберегти Ваші вільні кошти від знецінення  в поточній ситуації, оскільки відсоткова ставка на вклад з вільним управлінням коштами є вищою за рівень інфляції в країні.

Відкрити депозит з вільним управлінням коштами в IdeaBank

Ідея банк пропонує відкрити депозит «Вільні кошти» з можливістю вільно управляти власними коштами. Це чудовий спосіб заощадження коштів та отримання стабільного пасивного доходу.

Вільний депозит в Ідея Банку дозволяє вільно знімати кошти у будь-який зручний для Вас час та поповнювати вклад стільки разів, скільки забажаєте. Це все можна робити без втрати відсотків за вкладом. Максимальна сума депозиту вільного – необмежена. Мінімальна сума поповнення вкладу – 250 гривень.

Депозити з вільним управлінням коштами можна відкрити в інтернет-банкінгу або в одному з відділень Ідея Банку в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України.

Кошти депозиту та нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.

disabled
Вимкнено