Історія банку та нагороди

Історія банку та нагороди

 

  • Ідея Банк працює на ринку України з 1989 року і представлений у всіх її областях. Єдиним акціонером банку є фінансова група Getin Holding S.А., акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі.
  • Ми є надійним банком, одним із найбільш стійких і успішних у галузі, для якого виконання зобов'язань перед клієнтами та партнерами – неодмінний пріоритет. 
  • Ідея Банк - один із банків, що найбільш активно розвиваються за такими показниками, як: величина чистих активів, кредитний портфель, залучення коштів клієнтів. В останні кілька років, не зважаючи на виклики економічних криз, банк посідає провідні позиції на ринку у роздрібному кредитуванні готівкою. 
  • Банк є членом низки фінансових та громадських організацій та отримав визнання експертів банківського ринку та клієнтів. 
     

 

Історія банку

листопада

Ідея Банк отримав відзнаку «Банк №1 по кредитним програмам для населення»  від МФК «Банкирь» 
Загалом в рамках XIII всеукраїнського конкурсу «Банк року 2021» нагороди отримали 17 банків та низка страхових компаній отримали відзнаки у ключових номінаціях на своїх ринках. 

листопада

Ідея Банк увійшов до третього рейтингу digital-банків України за версією журналу banker
Ідея Банк втретє увійшов до списку провідних digital-банків України, складеного журналом banker (№6, жовтень 2021). Рейтинг демонструє ступінь активності банків в інтернеті та рівень опанування сучасними технологічними інструментами за перше півріччя 2021.

листопада

Ідея Банк посів 10 позицію у списку 20 надійних банків за версією Нового Времени
Ідея Банк восьмий рік поспіль входить до рейтингу 20 найнадійніших банків України за версією видання Новий Час та інвестиційної компанії Dragon Capital.
У 2021 році піднявся на 3 позиції порівняно з 2020-м
 

листопада

Ідея Банк приєднався до ініційованої НБУ всеукраїнської інформаційної кампанії із безготівкових розрахунків #Cashless
Мета – проінформувати українців про переваги і зручність безготівкових розрахунків. Кампанія триває 3 місяці.

Нагороди та рейтинги

24.11.2021
Ідея Банк займає 16 позицію в рейтингу 50 провідних банків 2020

Банк взяв участь у низці номінацій і увійшов до десятки найкращих у трьох із них:
«Кредитні картки» – 4 місце, «Кредит готівкою» – 4 місце, «Класичний депозит» – 8 місце. Рейтинг проводить спеціалізоване фінансове видання Finclub.
 

24.11.2021
Ідея Банк - в ренкінгу найнадійніших українських банків з дослідження YouControl за підсумками 2020

Згідно з даними ренкінгу, Ідея Банк зайняв 5 позицію серед 39 досліджуваних банків, піднявшись на 1 позицію в порівнянні з попереднім кварталом.
Ідея Банк входить в ренкінг FinScore, починаючи з першого дослідження за результатами 1 кварталу 2018. 
 

24.11.2021
FinAwards 2021: у номінації «кращий кредит готівкою» переміг Ідея Банк

Сайти про фінанси і інвестиції «Мінфін» та Finance.ua нагородили переможців премії FinAwards 2021. Ідея Банк отримав перемогу за програму кредитування «На старт».
Переможців обирали за допомогою голосування на сайті премії, незалежної експертизи і голосування журі конкурсу.
 

23.11.2021
Ідея Банк очолив рейтинг фінансового здоров'я банків МЦПД за підсумками 2020

Ідея Банк шостий раз поспіль став лідером рейтингу фінансового здоров'я банків за індексами фінансового здоров'я банків: ефективність, надійність, обсяг активів. Рейтингування традиційно проводилося Міжнародним центром перспективних досліджень за показниками 2020 року.