Розрахунково-касове обслуговування

Розрахунково-касове обслуговування

для ефективного ведення бізнесу

безкоштовно

відкриття рахунку в банку

без комісії

при відсутності обороту по рахунку

Підібрати тарифний пакет РКО

Тип калькулятора
LegalAcountsCalc
ID форми
Заповнити заявку Бизнес Рахунок онлайн(1 Крок)
Назва тарифу

Інші пропозиції

Тариф «Ідеальний бізнес»
без комісії
за обслуговування у випадку відсутності обороту по рахунку
безкоштовно
20 платіжних доручень через систему «Клієнт - Банк»
2 грн
зовнішній платіж через «Клієнт – Банк»
Тариф «Ідеальний міжнародний»
без комісії 
за обслуговування у випадку відсутності обороту по рахунку
2 грн
зовнішній платіж через систему «Клієнт – Банк»
0,1%
комісія за купівлю/продаж іноземної валюти
Тариф «Ідеальний підприємець»
без комісії 
за обслуговування у випадку відсутності обороту по рахунку
безкоштовно
10 платіжних доручень через систему «Клієнт - Банк»
від 1,2%
комісія за видачу готівки
Тариф «Ідеальний старт»
безкоштовно
відкриття та ведення рахунку
безкоштовно
обслуговування рахунку перші 2 місяці
0,99 грн
зовнішній платіж через систему «Клієнт – Банк»

Тарифи

Архів тарифів РКО

Примітки:

  • Операційний час для платежів на паперових носіях з 9:00 до 16:00, для платежів по системі "Клієнт-Банк" - з 9:00 до 16:30.
  • Післяопераційний час для платежів на паперових носіях з 16:00 до 17:00, для платежів по системі "Клієнт-Банк" - з 16:30 до 17:40.     

Як відкрити рахунок

Заповнити заявку онлайн

Заповнити заявку онлайн

Оберіть тарифний пакет та надішліть заявку на відкриття рахунку.

Очікувати дзвінка менеджера

Очікувати дзвінка менеджера

Наш менеджер зателефонує і надасть консультацію стосовно тарифів РКО.

Отримати рахунок у банку

Отримати рахунок у банку

Завітайте в найбільш зручне відділення для підписання документів на відкриття рахунку та РКО.

 

Розрахунково-касове обслуговування

Розрахунково-касове обслуговування – це послуги, що надаються банком для юридичних осіб на підставі відповідного договору РКО, який укладається між фінустановою та клієнтом для переказу коштів між рахунками компанії, видачу готівкових коштів та здійснення інших банківських операцій для ефективного функціонування бізнесу.

Послуги РКО необхідні усім видам організацій, які ведуть фінансову діяльність, а саме: комерційні підприємства, бюджетні установи, благодійні фонди, партії, громадські об’єднання, фізичні особи та інші. Для відкриття поточного рахунку, клієнт повинен надати заяву про відкриття поточного рахунку в обраному банку, ознайомитись та підписати типовий договір банківського поточного рахунку. Окремо є договір для юридичних осіб і фізичних осіб. Відкриття рахунку в банку, як правило є безкоштовним.

Банк здійснює розрахунково-касове обслуговування клієнта, приймає усі розрахункові та касові документи згідно законодавства України. Клієнт в свою чергу має їх оформити належним чином, згідно вимог. Для отримання консультації та оформлення РКО в банку для Вашого бізнесу, необхідно заповнити заявку в Інтернеті. Договір РКО можна підписати у будь-якому відділенні банку в Україні.

Розрахунково-касове обслуговування в Україні

В Україні відкрити рахунок та підписати договір РКО можна  у будь-якому банку України. Для того, щоб обрати банк для розрахунково-касового обслуговування, необхідно ознайомитись та порівнити тарифи на РКО та відкрити рахунок в обраному банку.

Поточний рахунок для Вашої компанії можна відкрити в банку як гривневий так і валютний. Достатньо оформити заявку на відкриття рахунку онлайн в банку. Відкриття рахунку є безкоштовним. Додатково при відкритті рахунку можна отримати автоматичний овердрафт в банку, який буде актуальним у випадку при касового розриву.

У деяких банках існують на розрахунково-касове обслуговування пільгові умови для бюджетних організацій, а також безкоштовне обслуговування рахунку протягом перших місяців. Також, банки пропонують бізнесу вигідні  умови зняття готівки, купівлі та продажу іноземної валюти, спеціальні пропозиції для сільського господарства, ІТ-сектору та ін.

Варто звернути увагу, що операційний час для платежів на паперових носіях в банку це період з 9:00 до 16:00, для інтернет-платежів з 9:00 до 16:30. Більш детальну інформацію про РКО, тарифи та умови підписання договору можна отримати на офіційному сайті банку чи у будь-якому відділенні у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі та інших містах України.

Розрахунково-касове обслуговування в IdeaBank

Розрахунково-касове обслуговування в АТ "Ідея Банк"- це додаткові можливості  для бізнесу. РКО в Ідея Банк забезпечить ефективну діяльність Вашого підприємства та надасть змогу здійснювати своєчасні розрахунки з постачальниками, покупцями та іншими підрядними організаціями, а також оперативно та безпечно керувати безготівковими і готівковими коштами.

Договір на розрахунково-касове обслуговування, вимоги до документів,  а також тарифи на РКО, можна знайти на офіційному сайті банку чи заповнити коротку заявку онлайн і персональний менеджер проконсультує, щодо умов оформлення обслуговування рахунку Вашої компанії в банку.