Кар’єра в банку

Кар’єра в банку

АО "Идея Банк"

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща), якій належить 100% акцій банку.
Станом на липень 2022 працюють 70 відділень Ідея Банку та 45 кредитних центрів, відновлено кредитування населення та підприємців.
Із початку 2020 був запущений мобільний банк O.Bank. 
Ідея Банк є членом ФГВО та банком-агентом із виплат вкладникам неплатоспроможних банків. 
Банк є уповноваженим Міністерством фінансів банком, через які може здійснюватися виплата пенсій, грошової допомоги та зарплат працівникам бюджетної сфери. 
Ідея Банк надає можливість оформити картку єПідтримка для виплат тимчасово переміщеним особам. 

disabled
Вимкнено
Наші досягнення
 • Ідея Банк увійшов до першої п’ятірки щоквартального ренкінгу найнадійніших українських банків за дослідженням аналітичної системи YouControl. Згідно з індексом FinScore - фінансового скорингу банків за результатами 4 кварталу 2021. 
 • Ідея Банк посів 2 позицію серед найбільш ефективних банків у 2021 за дослідженням центру CASE Україна за підсумками 2021. Ренкінг складений за показником Cost-to-Income ratio (CIR), відношення операційних витрат до операційних доходів банку. Як вказано в аналітичній записці, цей показник у Ідея Банку становить 32%.
 • FinAwards 2021: у номінації «кращий кредит готівкою» переміг Ідея Банк. Сайти про фінанси і інвестиції «Мінфін» та Finance.ua оголосили переможців премії FinAwards 2021. Ідея Банк отримав перемогу за програму кредитування «На старт». Переможців обирали за допомогою голосування на сайті премії, незалежної експертизи і голосування журі конкурсу.
 • Ідея Банк посідає 16 позицію в рейтингу 50 провідних банків за підсумками 2020. У щорічному рейтингу 50 провідних банків Ідея Банк взяв участь у низці номінацій і увійшов до десятки найкращих у трьох із них: «Кредитні картки» – 4 місце, «Кредит готівкою» – 4 місце, «Класичний депозит» – 8 місце. Рейтинг проводить спеціалізоване фінансове видання Finclub.
   
Про команду

Ми - команда молодих і енергійних професіоналів. Кожен з нас, кожен день, робить велику роботу для реалізації бізнес-цілей.
Ми - творчі і креативні, до всього підходимо з натхненням та інноваціями. Нам цікавий розвиток і результат.
Ми - амбітні, нам цікаві творчі виклики, які розвивають і роблять нас краще в своїй справі.
Ми завжди раді новим людям, і чекаємо їх у своїй команді!

Наші цінності
 • Інноваційність 

Ми молоді духом і ідеями, пропонуємо клієнтам сучасні та інноваційні рішення, постійно самовдосконалюючись

 • Довіра і надійність

Ми понад усе ставимо зобов’язання перед своїми клієнтами, забезпечуємо гарантії їхнім коштам і збереженню інформації

 • Ефективний розвиток

Ми швидко адаптуємось до ринкових змін, націлені на результат і розвиваємось разом з потребами клієнта

 • Якість

Ми цінуємо партнерські відносини з клієнтом,  розуміємо його потреби і в своїй роботі  передусім ставимо якість обслуговування

Робота в Idea Bank
 • Цікаві та амбітні завдання
 • Сучасний і професійний колектив
 • Навчання та можливість кар'єрного розвитку
 • Стабільність і впевненість у завтрашньому дні
 • Офіційне працевлаштування та «біла» заробітна плата
Якщо вас приваблює

Якщо вас приваблює робота в нашій команді, ви прагнете розвитку та готові стати частиною нашого успіху, надсилайте, будь ласка, своє резюме за адресою cv@ideabank.ua, зазначивши посаду чи напрямок, які вас цікавлять.

З повагою,
Департамент по роботі з персоналом
АТ «Ідея Банк»
79008, м. Львів, вул. Валова, 11
+38 032 235 09 09
cv@ideabank.ua