Кредити для бізнесу

Кредити для бізнесу

за 1 день

рішення по кредиту

без застави

та фінансової поруки

до 500 000 грн

доступна сума кредиту

Кредити

Кредит на розвиток бізнесу
Фінансування на поповнення обігових коштів
за 1 день
рішення по кредиту
без застави
та фінансової поруки
до 500 000 грн
доступна сума кредиту
Кредит "Легкий Бізнес"
Гроші на відновлення бізнесу
3 місяці
мінімальний платіж по кредиту
0,01%
річна ставка по кредиту
безкоштовно
відкриття рахунку та обслуговування*
Кредит для ФОП
На реалізацію Ваших бізнес-ідей
кредит за 1 день
попереднє рішення за 1 хвилину
без застави
та фінансової поруки
мін. документів
тільки паспорт, код і податкова декларація
Овердрафт для бізнесу
На поповнення обігових коштів
до 12 міс
строк надання овердрафту
без комісії
відсутня щомісячна комісія
до 2 000 000 грн
доступна сума овердрафту

Популярні питання

Умови кредитування

 • Строк кредитування 12 – 36 місяців

Пропонуємо обрати зручний строк погашення кредиту. Доступні строки від 12 до 36 місяців.

 • Сума кредиту до 500 000 грн

Кредитуємо на будь-які цілі бізнесу на суму до 500 000 грн без застави та забезпечення.

 • Програма лояльності

Можливість зниження відсоткової ставки для клієнтів за наявності відкритого рахунку в банку.

 • Реєстрація СПД від 6 місяців

Необхідність реєстрації ФОП та ведення підприємницької діяльності від 6 місяців.

 • Зручний графік погашення кредиту

Погашенння відбувається ануїтетними платежами. Можливо змінити дату погашення кредиту.

Необхідні документи

 • Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
 • При сумі кредиту від 50 000 грн до 75 000  грн - закордонний паспорт громадянина України для виїзду за кордон, або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на ім’я позичальника, або фінансова звітність (декларація) 
 • При сумі кредиту ≥ 75 000 грн - фінансова  звітність (декларація)

Як погасити кредит?

 • В Інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
 • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
 • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

Попередження

Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

 1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
 2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
 3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
 4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
 5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).

Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

 • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
 • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
 • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
 • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

Як отримати кредит для бізнесу

Заповнити заявку на кредит

Заповнити заявку на кредит

Надішліть заявку на кредит онлайн, банк одразу розгляне її та прийме попереднє рішення.

Отримати рішення щодо кредиту

Отримати рішення щодо кредиту

Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

Отримати готівкові кошти

Отримати готівкові кошти

Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

Переваги кредиту для бізнесу в Ідея Банку

Більшість кредитно-фінансових установ видають кредити для юридичних осіб під заставу нерухомості. Але не всі представники малого бізнесу володіють нерухомим майном, яке можна було б оформити як заставу. Для таких підприємців кредитні кошти недоступні.
В Ідея Банку розроблено спеціальні програми для бізнесу. Вони дозволяє видавати представникам малого та середнього бізнесу кредити без застави та поруки. Ви  можете отримати до 500 000 гривень, залежно від Ваших потреб.
Підприємці можуть використовувати кредитні кошти не тільки на розширення виробництва, купівлю обладнання і оренду нових приміщень. Ви маєте право витратити отримані в банку гроші на придбання транспортного засобу і меблів, проведення ремонтних робіт у виробничому приміщенні або на збільшення оборотних коштів. Кредит можна використати для погашення заборгованості перед іншими фінансовими установами, бізнес-партнерами та працівниками.
Підприємці мають можливість замовити кредитні кошти онлайн. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті Ідея Банку в зручний для Вас час удома чи в офісі. Замовляючи кредит через Інтернет, Ви не витрачаєте час на поїздку до банку, не марнуєте його в чергах.
Кредитні програми від Ідея Банку передбачають зручний спосіб повернення грошей. Її розроблено з використанням ануїтетної схеми розрахунків, завдяки якій  заборгованість погашається рівномірними внесками. У разі дострокового повернення кредитних коштів додаткова комісія не нараховується.

Як оформити кредит в Ідея Банку

Щоб замовити кредит у банку, треба заповнити заявку, де зазначити особисті дані позичальника, суму позики і строк кредитування. Онлайн-заявку буде розглянуто співробітниками фінансової установи протягом найближчої доби. Якщо позичальник замовив суму до 75 000 грн, він отримає відповідь упродовж півгодини.
Оформити кредит на бізнес можна у будь-якому відділенні Ідея Банку в Україні, надавши мінімальний пакет документів. Підприємці яким потрібен кредит на суму до 75 000 грн, фінансову звітність  пред’являти не обов’язково. Під час укладання договору Ви можете підібрати зручний графік погашення заборгованості і потім погашати кредит у найближчому відділенні.   

disabled
Вимкнено