Депозит "Класичний"

Депозит "Класичний"

Депозит "Класичний"

для заощадження та прибутку

від 7,25% до 10,25% *

річних в гривнях

на 1-18 міс

вільний вибір строку вкладу

щомісячно

виплата відсотків по вкладу

Депозити Оформлюйте у мобільному застосунку

disabled
Вимкнено
Відсоткові ставки
ID форми
Заповнити заявку Приватні (1 Крок)
Валюта
UAH
USD
EUR
Тип кліента
Фізична особа
ФІЛЬТР ПО ПРОДУКТАХ UAH
107
ФІЛЬТР ПО ПРОДУКТАХ EUR
109
ФІЛЬТР ПО ПРОДУКТАХ USD
108

* мінімальна ставка додаткового терміну становить 6,00% річних, за вкладами, у яких передбачено додатковий термін.

disabled
Вимкнено
Європейська надійність банку

Європейська надійність банку

Ідея Банк належить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. і має  сталу репутацію надійного банку України. Вже 30 років він сумлінно і в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед клієнтами, доказом чого є той факт, що більш ніж  85% клієнтів Ідея Банку переоформлюють свої вклади на нові строки.

Висока дохідність вкладів

Висока дохідність вкладів

Депозит "Класичний" – це вигідні відсоткові ставки та надійне збільшення Вашого прибутку від вкладу.

 

Кредитні канікули

Виплата відсотків щомісячно

Відповідно до умов вкладу "Класичний", виплата відсотків по вкладу відбувається щомісячно.

Як оформити депозит

Вибрати депозит

Вибрати депозит

Виберіть депозит, який відповідає Вашим потребам та розрахуйте дохідність свого вкладу.

Заповнити заявку

Заповнити заявку

Заповніть заявку на оформлення депозиту у відділенні чи надішліть її через інтернет-банкінг.

Оформити депозит

Оформити депозит

Виберіть найближче відділення, щоб підписати депозитний договір та розмістити вклад.

Адміністративний заголовок Заповнити заявку депозит "На старт"
ID форми
Заповнити заявку Приватні (1 Крок) - register_application
Надіслати заявку
Відображати заголовок
Вимкнено

Популярні питання

Умови оформлення
 • Вклади на строк від 1 місяця*

Можливість обирати зручний строк вкладу від 1 до 18 місяців.

 • Мінімальна сума вкладу – 1 000 грн

Вклад можна відкрити на суму від 1 000 грн без можливості його поповнення.

 • Виплата відсотків щомісяця чи в кінці строку

Зручний вибір способу виплати відсотків за вкладом – щомісяця чи в кінці строку.

 • Відкриття депозиту в відділенні або через інтернет-банкінг
   
 • Вклади для осіб віком від 18 років

Оформити вклад можуть особи, яким виповнилося 18 років.

 

* після закінчення терміну депозиту, якщо вклад не було закрито або не переоформлено, депозит автоматично продовжується на термін 12 місяців під 6% річних для вкладів у гривні/ 1% для вкладів у доларах США / 0,1% для вкладів у євро.

Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.

Необхідні документи

Для громадян України:

 • Паспорт або документ, що його замінює
 • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку
   

* Якщо в паспорті особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера, то депозит відкривається без пред'явлення цього документа.

Для іноземних громадян:

 • Паспортний документ
 • Копія документа, що підтверджує джерело походження коштів, які особа планує розмістити на депозит.
   

*Валюта, яка  вказана в документі, що підтверджує джерело походження коштів, повинна відповідати валюті оформленого депозиту.

Попередження

Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою депозит

 • При відкритті банківського вкладу Вкладнику безкоштовно відкривається рахунок;
 • Внесення банком будь-яких змін до договору банківського вкладу здійснюється лише за згодою Вкладника (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законом;
 • Якщо в день закінчення строку договору банківського вкладу Вкладник не звернувся до Банку/інтернет банку/мобільного додатку з наміром повернути вклад або в перший робочий день (якщо дата закінчення вкладу припадає на вихідні дні), то такий вклад вважається розміщеним з наступного дня після закінчення  строку договору на тих самих умовах та на строк такої ж тривалості, на який він був розміщений згідно з умовами Договору, за винятком умови щодо розміру процентної ставки. При продовженні строку Вкладу розмір процентної ставки встановлюється на рівні процентної ставки, що діятиме в Банку, в перший день продовженого строку розміщення Вкладу. Процентна ставка на продовжений строк вкладу встановлюється з першого дня продовженого строку розміщення Вкладу.
 • Клієнт має право ініціювати перед Банком дострокове повернення суми вкладу. Про дострокове розірвання Договору банківського вкладу Клієнт повинен повідомити Банк за 3 (три) робочих дні у письмовій формі, подавши Банку відповідну заяву (в 2-х примірниках). Дострокове припинення договору можливе виключно за згодою Банку. В разі дострокового розірвання Договору банківського вкладу на вимогу клієнта застосовується зменшення доходу від строкового вкладу відповідно до умов цього договору та згідно процентних ставок які затверджені рішенням Комітету управління активами, пасивами і тарифами Банку на момент укладення окремого Договору банківського вкладу;
 • При розміщенні банківського вкладу Банку забороняється вимагати від Вкладника придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);
 • Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації шляхом написання листа на пошту QualityControl@ideabank.ua.
like buttons
Вимкнено

Депозитні програми

Депозитні програми представлені в банках України бувають терміновими та до запитання. Термінові депозити – це вклади на чітко визначений термін протягом якого вкладник зберігає свої кошти в банку під визначений відсоток, що прописаний в депозитному договорі. Термінові депозити можна оформити в гривні, доларах США та євро на термін від 1 до 18 місяців. Існують, також, довготермінові вклади на кілька років.
Депозитні програми банків до запитання – це вклади з можливістю вільного зняття коштів у будь-який час та можливістю поповнювати вклад. Такі вклади можна розмістити в гривні, доларах США та євро на термін від 1 місяця.
Термінові депозитні програми – це більш високодохідні вклади, що розміщуються в банку на договірній основі на визначений конкретний термін. Ставки по вкладах до запитання – нижчі, що пояснюється тим, що банки не можуть гарантовано розраховувати на такі кошти вкладників на весь термін вкладу.
Термінові депозити в банках України, бувають, також, з можливістю поповнення, як вклади до запитання. Додатково, фінансові установи дають можливість вкладникам обирати спосіб виплати відсотків по вкладу – щомісячно чи в кінці терміну вкладу. Обирайте депозитну програму, яка найбільше відповідає Вашим очікуванням.

Депозитні програми в Україні

Перш ніж обрати депозитну програму, вкладнику необхідно визначитись із банком, якому він довірить свої кошти. Існують банки з українськими власниками, російськими та іноземними. Останні, визнані аналітиками фінансового ринку, як найбільш надійні та стійкі. В іноземних банках, власником, зазвичай, є материнська компанія з Європи чи США, яка володіє кількома банками в різних країнах світу, які вже тривалий час на ринку та мають мільйони Клієнтів. Тому, надійність таких банків перевірена часом і вкладник може бути впевнений у безпеці свого вкладу.
Депозити банків з іноземним капіталом – це дохідні як термінові вклади в національній валюті, так і вклади до запитання. Вкладники, які розміщують депозит в банку, не тільки захищають власні кошти від інфляції, але й отримують хороший додатковий дохід в гривні.
Депозитні програми банків, можна оформити як у відділенні та і дистанційно через інтернет-банкінг. Для отримання консультації, щодо умов вкладу, необхідно просто заповнити заявку в інтернеті. Консультант банку зателефонує Вам та надасть інформацію, щодо оформлення вкладу. Депозити в Україні доступні у будь-якому місті країни: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та ін.

Депозитні програми в IdeaBank

Ідея Банк – це надійний європейський банк для Ваших коштів. Щоб обрати депозит в Ідея Банку, оберіть валюту та термін розміщення вкладу. Кращі депозитні програми Банку - це строкові вклади від 1 до 18 місяців. Можлива валюта вкладу: гривні, долари США, євро. Доступні інші опції вкладів: з поповненням та без поповнення, виплата відсотків в кінці терміну вкладу чи помісячно.
Заповнити заявку на депозити можна на сайті в кілька кліків. За кілька хвилин наш консультант зателефонує та надасть необхідну інформацію щодо розміщення вкладу. 
Ідея Банк – це завжди вигідні депозити в гривні та гарантія безпеки вкладів!

Сума вкладу повертається після закінчення строку, вказаного в Договорі банківського вкладу (у випадку, якщо клієнт відмовився від автопролонгації), на поточний рахунок клієнта, відкритий у банку або шляхом видачі готівкою через касу банку. Нараховані проценти за депозитом будуть зараховані на Ваш картковий рахунок, який відкритий в Банку. У разі відсутності карткового рахунку Ви можете оформити його (Кредитну картку, Дебетну картку або Картку для виплат). При виборі карткового рахунку необхідно звернути увагу на Тарифи Банку щодо зарахування коштів на рахунок та зняття коштів з рахунку.

disabled
Вимкнено