Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

Швидке оформлення до 150 000 грн

знижка 10%

на цільові покупки

до 1 хвилини

попереднє рішення по кредиту

паспорт та ІПН

мінімум документів
Кредитний ліміт

Максимальна сума кредиту – 150 000 грн

Максимальна сума кредиту становить – 150 000 грн.
Мінімальна сума кредиту - 1000 грн.
Для отримання кредиту на  суму до 150 000 грн не потрібно навіть довідки про доходи. 

Програма лояльності

Знижка 10% до річної відсоткової ставки

Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних , якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

 • Надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу*. 
 • Надання позичальником документів*, що підтверджують використання коштів на ремонт та облаштування житлових чи нежитлових приміщень побутового призначення.
   

Підтверджувальні документи можуть стосуватися придбання:

 • будівельних матеріалів;
 • вікон та дверей;
 • сантехніки, електрики та опалення;
 • побутової техніки;
 • меблів.
   
Термін кредитування

Строк кредитування – до 60 місяців

Ви можете оформити кредит на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців.
 

Мінімальний пакет документів

Мінімальний пакет документів

Для отримання кредиту достатньо надати паспорт громадянина України та ІПН.

Швидке прийняття рішення

Швидке прийняття рішення

Попереднє рішення щодо можливості оформлення кредиту Ви можете отримати до 1 хвилини.

Індивідуальний підхід

Вибір дати платежу

Ви можете вільно вибрати дату платежу за кредитом і в разі необхідності змінити її без додаткових платежів.

Як отримати кредит без довідки про доходи

Заповнити заявку на кредит

Заповнити заявку на кредит

Заповніть заявку на кредит, банк одразу розгляне її та прийме рішення.

Отримати рішення щодо кредиту

Отримати рішення щодо кредиту

Очікуйте рішення щодо кредиту до 1 хвилини в SMS-повідомленні.

Отримати готівкові кошти

Отримати готівкові кошти

Оберіть найближче відділення, щоб підписати договір та отримати гроші.

Адміністративний заголовок Заповнити заявку на кредит
ID форми
Заповнити заявку на кредит(Приватні)(2-кроки в 1 крок ) - credit_request_one_step
Надіслати заявку
Відображати заголовок
Вимкнено

Популярні питання

Умови кредитування

 • Кредитуємо осіб віком від 21 до 74 років та 11 місяців

Наш кредит допоможе реалізувати свої ідеї як молоді від 21 року, так і літнім людям до 74 років та 11 місяців. 

 • Строк кредитування до 60 місяців

Оберіть зручний для себе строк погашення кредиту. Доступні строки від 12 до 60 місяців.
Ви можете оформити кредит на суму до 75 000 грн на терміни 12, 24, 30, 36, 48 і 60 місяців. 

 • Готівкові кошти до 150 000 грн без довідки про доходи

Отримайте на реалізацію цілей та ідей власної сім'ї до 150 000 грн готівкою без довідки про доходи.
Особам віком 21 рік – довідка про доходи обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
≥23 роки – довідка про доходи не обов’язкова. Максимальна сума 30 000 грн.
≥25 років – довідка про доходи не обов’язкова. 

 • Знижка на кредит 10%

За умови цільового використання коштів та надання підтверджувальних документів річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором  знижується на 10% річних*.

 • Вибір дати щомісячного платежу

Обирайте зручну для Вас дату платежу за кредитом  залежно від надходження планованих доходів.

 • Вільний вибір місця покупки

Вільно обирайте магазин чи іншу точку продажу для купівлі запланованого: будівельних матеріалів, меблів, техніки чи авто.

 • Зручне погашення кредиту

Погашення кредиту відбувається щомісячно рівними платежами (ануїтет).

 

*Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних, якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

 • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
 • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.
   

** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

Необхідні документи

•    Паспорт та ідентифікаційний код;
•    Пенсійне посвідчення (в разі необхідності);
•    Довідка про доходи (для кредиту на суму понад 150 000 грн).

 

*При сумі кредиту від 50 000 до 150 000 гривень довідка про доходи не є обов’язковою (за умови надання закордонного паспорта та/або тех. паспорту на авто).

**Для отримання знижки в розмірі 10% від річної відсоткової ставки при оформлення кредитного продукту «Єдиний» необхідні підтверджувальні документи про цільове використання отриманих коштів:

 • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту); 
 • надання протягом 30 днів позичальником документів***, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.

***Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

Як погасити кредит?

 • В інтернет-банкінгу IdeaOnline безкоштовно!
 • Погашення кредиту онлайн на сайті банку (комісія – до 2,5% від суми переказу).
 • Через термінальні мережі iBox, EasyPay (комісія – до 2,5% від суми переказу, строк зарахування – до трьох робочих днів).

Попередження

Попередження про можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою з надання споживчого кредиту (без застави)

 1. Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб та вимог законодавства України.
 2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
 3. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України . Порядок внесення змін та доповнень до договору регламентується розділом 11 Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб.
 4. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
 5. Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ Ідея Банк для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до п.3.3 Договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Заявою-Анкетою на приєднання до договору, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або договором).
 6. Споживач має право достроково розірвати чи припинити договір (повернути споживчий кредит) без будь-якої додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням. Договором про споживчий кредит може бути встановлений обов’язок повідомлення кредитодавця про намір дострокового повернення споживчого кредиту з оформленням відповідного документа.
   

Можливі наслідки порушення умов кредитного договору

 • Штраф (фіксована сума)(ст.550 ЦКУ);
 • Пеня (пропорційно стягується від суми простроченої заборгованості)( ст.550 ЦКУ);
 • Передача інформації про негативну кредитну історію і як наслідок, відмова в отриманні наступного кредиту;
 • Отримання судового рішення про стягнення заборгованості за кредитом означає, що  Ваш борг збільшився, як мінімум, на суму судового збору. А в наш час це чималі гроші. (Закон України «Про судовий збір», Гл.8 ЦПК України). Витрати на вчинення виконавчого напису нотаріусом, зазвичай, не менші за суму судового збору  при поданні позову.

Кредит без довідки про доходи

Інколи людині терміново потрібні гроші, але немає можливості пред’явити довідку про доходи через відсутність офіційного працевлаштування. Тоді банки йдуть назустріч своїм клієнтам і пропонують оформити вигідний кредит готівкою без довідки про доходи. Кредит без довідки про доходи – це швидке оформлення потрібної суми готівкою без зайвих паперів та документів. При оформленні такого кредиту  підтвердження офіційного працевлаштування не обов'язкове.

Якщо позичальник не має можливості пред’явити довідку про доходи,  він може оформити кредит готівкою в Ідея Банку без неї. У такому разі сума кредиту на будь-які цілі не перевищить 150 000 грн  на строк до 60 місяців. Для отримання більшої суми в банку потрібно підтвердити доходи за останні 6 місяців роботи.

Отримані без довідки про доходи готівкові кошти Ви можете витрачати на будь-які покупки (побутову техніку, меблі, ноутбук, смартфон тощо), на навчання дитини, лікування чи відпочинок для сім'ї.

Кредит без довідки про доходи можна оформити у будь-якому відділенні Ідея Банку в містах Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Полтава та ін. Також позику можна замовити, оформивши заявку онлайн в Інтернеті.

Як отримати кредит без довідки про доходи в Україні

Протягом останніх років в Україні активно розвивається готівкове кредитування населення. Позичальники мають можливість отримати в банку великі суми готівкою на будь-які потреби. Проте однією з вимог банку є підтвердження доходів за останні 6 місяців, тобто потрібне офіційне працевлаштування позичальника на поточному місці роботи. Що ж робити тим клієнтам, які мають постійний дохід, але працюють неофіційно? Рішення є! Банк пропонує оформити кредит без довідки про доходи, але на суму до 75 000 грн. Цієї суми більшості позичальників, безперечно, вистачить, щоб реалізувати свої цілі: купити техніку, оновити меблі, відпочити з сім’єю та ін.

Кредит в банку без довідки про доходи може оформити кожен громадянин України віком від 21 до 74 років та 11 місяців. Достатньо пред’явити тільки паспорт та ідентифікаційний код. Для отримання кредиту необхідно заповнити заявку та підписати кредитний договір. Щоб отримати гроші в кредит без довідки про доходи, обирайте будь-яке зручне для Вас відділення Ідея Банку. Кредит можна погашати без прив’язки до конкретного відділення банку. Доступна можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій з боку кредитної установи.

Отримати кредит без довідки про доходи в IdeaBank

В Ідея Банку можна взяти кредит без довідки про доходи на суму до 150 000 грн і на строк до 60 місяців. Для оформлення кредиту необхідно заповнити відповідну заявку у відділенні чи онлайн на сайті. Після погодження кредиту без довідки про доходи необхідно підписати кредитний договір та забрати готівкові кошти у відділенні. З умовами договору можно ознайомитись тут.

Для клієнтів, які не допускають прострочення при погашенні кредитної заборгованості, діє програма лояльності. Також банк пропонує позичальникам погашати кредит рівними частинами. Сплачувати щомісячні платежі по кредиту можна онлайн на сайті Ідея Банку, в інтернет-банкінгу Idea Online та через термінальні мережі iBox, EasyPay.

Мінімальна сума кредиту становить 1 000 грн, максимальна сума кредиту 500 000 грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 59,4% до 134,1% річних. Приклад розрахунку кредиту: ви отримали суму кредиту 500 000 грн на строк 36 міс., ваш платіж складе 26 318 грн, без врахування добровільного страхування та без відкриття пакету РКО. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком. 

У разі відсутності карткового рахунку Card Blanche Debit Fund (тарифний план Green Credit) в Банку, Вам необхідно оформити такий рахунок, відповідно до чинних Тарифів Банку, для перерахування на такий рахунок коштів кредиту.
Також, відповідно до умов отримання кредиту необхідно буде сплатити страховий тариф від 0,0% до 0,4% від суми кредиту в місяць в залежності від суми кредиту. 

 

Річна відсоткова ставка за діючим кредитом знижується на 10% річних , якщо його оформлено на суму від 75 000 до 150 000 грн та у випадку:

 • надання позичальником свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я позичальника та зареєстрованого в Україні протягом 30 днів з моменту оформлення кредиту (дата видачі цього документа повинна бути не раніше, ніж дата видачі кредиту);
 • надання протягом 30 днів позичальником документів**, що підтверджують використання коштів на цілі, пов’язані з ремонтом житлових та нежитлових приміщень.  До даних цілей належить придбання:   авто,  будівельних матеріалів,  вікон та дверей,  сантехніки, електрики та опалення,  побутової техніки, меблів.
   

** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути: касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

disabled
Вимкнено